shitet Volkswagen touran 7 Vendesh

6 800 EUR

Shitet nga: Qemal Lisaj 18 Pri 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet Volkswagen touran viti 2010 7 vendesh e sapo targuar makina eshte me Te gjitha sherbimet e bera dje e gatshme per çdo lloj prove, Mund Te na kontaktoni ne nr: 004917646101050 si dhe ne nr:+355 67 651 3383
Qemal Lisaj
017646101050
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione