VW Touran 2012 1.6TDI full nderrohet targa shqiptare

10 500 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: VW Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Vw touran viti 2012 km 156 mije motorr 1.6 nafte tdi me i te kuqe me kamera parkimi sistem vete parkimi sensor para mbrapa xhama te zinj origjinal dy celsa me bagagazhier navi kamera parkimi sendilje me ngrohje drita mjegulle ksenon etj super full pasqyra me palosje me dogane te paguar libra sherbimesh e kualiduar ne zvicer gjendja e makines supertarga shqiptare shitet nderrohet cmimi 12500euro nr kontakt vetem ne whats up dhe viber 0692069268🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione