Published: Tet 16 2018 10:19

VW Beetle 1.9 tdi

EUR

EUR
Published: Tet 16 10:19
Views: 11
shitet makina ne gjendje shum shum te mire e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar makina eshte shum e mbajtur nga jashte dhe shum e paster dhe nga mbrenda me sherbimet e bera makina disponon si . esp , abs , srs , klima ne gjendje prefekt goma te reja bateri e re akoma ne garanci etjj etj per me shum tel 0698783644 viti 2001 e dalur ne qarkullim ne 2003
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
11
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698783644

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information