VW Volkswagen Lupo Shitet dhe Mundesi Nderrimi

1 600 EUR

Shitet nga: Vaseli 18 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Lupo
VW Volkswagen Lupo Shitet dhe Mundesi Nderrimi
Letrat e prera per nje vit deri ne Tetor 2021
Cmimi 1600 euro i DISKUTUESHEM
MUNDESI NDERRIMI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione