Vw lupo 1600 euro

1 600 EUR

Shitet nga: Vaseli 19 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Lupo
Shitet volkswagen lupo
Benzine 1.4
Viti prodhimit 2002
Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
Shum ekonomike
Shitet ose nderrohet me nje makin me te madhe
Cmimi 1600 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione