Publikuar: Nën 03 2022 08:06

Shitet Tiguan

EUR

Publikuar: Nën 03 08:06
Shikime: 135
✅ Makina eshte ne gjendje shum te mire Motorrike dhe Xhenerike.
✅Viti prodhimi: 2011
✅Model Hightline
✅Motor 2.0 Benzin. 100% e pershtatshme per impiant
✅194542 kilometra origjinale
✅Kamio automatike
✅4MOTION
✅Ndricim BiXenon
✅Xhamat mbrapa te zinj origjinal nga fabrika
✅Klima tronic
✅Sendiljet para me ngrohie
✅ Baxho full panoramike
✅Pasqyra me palosje
✅Komando ne timon
✅Muzika me bluetooth,CD
✅ Sensor shiu
Cmimi * * I diskutushem ! Cel 0692420140
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
135
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione