Publikuar: Pri 01 2023 01:57

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT -07

EUR

Publikuar: Pri 01 01:57
Shikime: 681
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Viti: 2007
Transmetuesi: Automat
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra:Gri
Komuna:Kukës
Struktura e veturës: minivan
VOLKSWAGEN Touran 1.9 TDI, 105 HP
MOTORR VERSION I RI ME PDF.
HIGHLINE -EURO 4 FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2007
- SERIA HIGLINE
- KAMBIO AUTOMAT DSG 7G (6+1R)
- SENSOR DRITASH
- H7 PHILIPS
-PASQYRA ANTI VERBUESE & THARJE (MIRROR DOWN)
- CD ROOM
-TAPICERI SPORT LINE
-KLIMA DIXHITAL BIZONAL
-KATALITI EURO4
-XHAMA TE ZINJ ME LEJE 5 VJEÇARE
- ARMEST, MBESHTESE DORE (midis sedileve para & mbrapa)
-BORD KOMPJUTER INSIDE
-8 AIRBAG (SRS), ABS,ESP( Sistem kundra rreshqitjes)
-SEDILJET E SHOFERIT DHE PASAXHERIT ME NGROHJE DHE NGRITJE SIPAS DESHIRES
-TIMON 3-SH, ELEKTRO-HIDRAULIK (me levizje sipas deshires)
-DISQE ALUMINI R16
-GOMA M+S 205/55/R16 TE REJA E SAPO VENA
-GJENDJE TEKNIKE, ESTETIKE DHE MOTORR PERFEKT(me konsum shum te vogel) VERSION ME PDF
-VENDODHJA: KUKES
MAKINA ESHTE E PAISUR ME LETRA SHQIPTARE DERI NË 2025 KOLAUDIM 2 VJET
—Cmimi (i padiskutushem)—-
📞: +355693745471
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
681
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693745471

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione