U SHIT

4 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 01 Mar 15:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Audi RS5 4.2 benzine Quattro 116Mije Km!2014 20 000 EUR
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 1 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI Higtline motorr i thjeshte pa te kuqe 6+1 marshe e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per 1 vit 196Mije KM origjinale!Makina disponon 7 sendile climi tronic bi zona eshe per pasagjeret mbrapa xhama te zinj origjinal 4 goma te reja disqe origjinal ESP (sistem antirreshkitjes)ABS ANTIFURT origjinal me alarm (2 celesa me pult) MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” MUNDESI FINANCIMI EDHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 3 600 EUR
U SHIT 5 900 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione