VOLKSWAGEN CADDY 2.0 BENZIN -GAZ

4 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
MERCEDES BENZ  ML 350  BLUETEC  SUPER 17 999 EUR
BMW X3  3.0 Benzinë Automatik PANORAMA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 6 600 EUR
Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK  2009 6 700 EUR
MERCEDES BENZ  C 200 NAFTE SUPER 4 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Caddy

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHITET VOLKSWAGEN CADDY. 2.0 BENZIN GAZ. VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GOMA TE REJA XHAMA ELEKTRIK KONDISIONER SERDILE ME NGROHJE 4+ 1 VENDE NE GJENDIE PERFEKTE PER ME SHUM INFORMACION TEL 0693395710 FLM
Auto Ilir & David
  Online
0693395710
Leaflet
Auto Ilir & David
Volvo XC60 2.4 nafte 2009 Automatik 10 200 EUR
Mercedes Benz E 200 Kompressor Automatik 4 500 EUR
Mazda 5 benzinë+gas  viti 2009 4 400 EUR
Mercedes Benz E 350 Avantgarde bluetec 10 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione