Publikuar: Nën 10 2022 06:33

Passat cc 2.0 nafte .Automat 2013

EUR

Publikuar: Nën 10 06:33
Shikime: 6
VW PASSAT CC ●
▪︎ FULL OPSION i sapo ardhur !
▪︎ 2.0TDI BlueMotion
▪︎ Viti 2013
▪︎ Kambio Automatike (DSG)
▪︎ 195.000 km origjinale ✔️
▪︎ Sallon lekure
▪︎ Sendiljet me ngrohje
▪︎ Sendiljet elektrike me fryrje/shfryrje + memorie
▪︎ Sensor parkimi para/mbrapa
▪︎ Sensor dritash
▪︎ Sensor shiu
▪︎ Kamera
▪︎ Larje feneresh
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Maraha me timon
▪︎ Limitator shpejtesie
▪︎ Klima me dy zona
▪︎ Xhama te zinj
▪︎ Xhamat te 4 elektrik
▪︎ Disqe alumini
▪︎ Baxha xhami
▪︎ Pasqyrat elektrike me palosje
▪︎ Vetparkim
▪︎ Navi me prekje
▪︎ Radio, Player CD, DVD Player, USB, Bluetooth, Aux
▪︎ Dhe shume opsione te tjera
▪︎ Makina eshte komode, e shpejt dhe shume e sigurt !
❗Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.!
✔Me dogan te paguar✔
🔥 Cmimi: 11 000€ 🔥
⚠️Me ndrrim ka cmim tjeter⚠️
↪Cel:069 777 9253
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697779253

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione