Okazion CC 2012

6 900 EUR

Shitet nga: Nissan 20 Tet 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
CC

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


🚘 𝙈𝙖𝙧𝙠𝙖, 𝙈𝙤𝙙𝙚𝙡𝙞 :Volkswagen cc
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2012
🚀 𝙈𝙤𝙩𝙤𝙧𝙧:2.0 T
⛽ 𝙆𝙖𝙧𝙗𝙪𝙧𝙖𝙣𝙩𝙞: Benzine
®️ 𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:Manuale
📶 𝙆𝙢:175’000
📲 𝘾𝙚𝙡: 0699774459
💰 𝘾𝙢𝙞𝙢𝙞: 6900 €
🗂𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣𝙚 𝙨𝙝𝙩𝙚𝙨𝙚👇🏼

Volkswagen cc 2012 ne gjendje perfekte, e paster ne maksimum, goma te sapo vendosura.
Makina eshte 2.0 benzin shum e fuqishme dhe e sigurte ne rruge, e pershtatshme per impiant gazi.
Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.
Makina disponon faturen qe eshte bler e re 30.000$
Autohold
Monitorim i presionit te gomave.
Disqe aluminit 17 me goma 90% te reja .
Sensor dritash.
Sensor shiu.
Fenere mjegulle Inteligjent (ndizen neper kthesa).
Radio CD Play.
Navigator i madh.DVD / USB / AUX / BLUETOOTH.
Serdilje elektrike + ngrohje +fryje.
Klima Tronik te integruara para dhe mbrapa funksionale.
Komando ne timon.
Pilot automatic shpejtesie.
Xhama te zinj.
Xham TERMIK.
Pasqyra Elektrike.
Dokumenta te sapo prera
Per me shume info 0699774459
Whatsapp +355699774459
Cmimi i diskutueshem.

C class golf 7 , b klas , b class , Toyota RAV4, yaris corolla audi a3 , audi a5 , a7 , benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S 320 S 350 S 400 S 500 S63 E 220 E 250 E 270 E 280 E 320 E ML 270 ML 350 Ml 320 Ml 500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna ford fiesta focus fiat panda 4x4 opel 1.3 naft 1.4 naft 1.6 naft renault pezho peugeot b klas megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI 1.3 naft 1.4 naft 1.6 nafte LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche benzin-gaz Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c2Nissan
 
+355699774459
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione