Publikuar: Jan 28 2023 07:42

Touran 2.0 TDI 2007 automat

EUR

Publikuar: Jan 28 07:42
Shikime: 375
Makina eshte ne gjendje shum te mire me sherbime te bera ne kohe familjare dhe ekonomike mundesi nderrimi me mjet mbi vitin 2010-2012
Cmimi i diskutueshem kur te shihet mjeti
Cel. 0676350448
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
375
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676350448

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione