Published: Gush 23 2018 11:00

Okazion! VW Touran 2006

EUR

Published: Gush 23 11:00
Views: 2
Shitet Volkswagen Touran vit prodhimi 2006. Makina eshte ne super gjendje dhe me cdo opsion te mundshem. Makina ka 240.000 km origjinale qe mund ti kontrolli ku te doni.Makina eshte kambio automatike me kambion e re DSG. Ka fener me lupa xenon, larje feneresh sendilje lekure me ngrohje. Klima dy zonale etj. Makina eshte shume e mbajtur nga nje merakli si ne Gjermani dhe ktu ne Shqiperi ka 3 muaj qe ka hyre dhe eshte me targa dhe letra per 1 vit.
Per me shume mund te vini te shikoni makinen.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0693574204

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information