Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 07 2023 10:24

VW VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 SUPER GJENDJE WOLFSBURG EDITION

Publikuar: Mar 07 10:24
Shikime: 4988
- Wolfsburg Edition
- Motorri 2.0 TSI BENZINE
- Kambio Automatike
- Tavan xhami panoramik
- Kamera parkimi
- Frena dore elektrike
- Navigator i madh me bluetooth, cd/dvd, AUX, MP3
- Sedile me ngrohje dhe elektrike
- Komanda ne timon
- Pilot automatik
- Goma te reja

Makina eshte ne gjendje perfekte, gati per cdo prove

Nr cel: 0698356996
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
4988
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione