Publikuar: Gush 03 2022 11:42

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

EUR

Publikuar: Gush 03 11:42
Shikime: 1393
- Viti 2012
- Motor Benzine 2.0TSI + Impjant Gazi
- 157000 km
- Kambio Automatike
- Klimatronic
- Full Panorama
- Sallon Lekure
- Sedilje me ngrohje
- Touchscreen Navigation
- Kompjuter Bordi
- Audio CD/AUX/MDI/Bluetooth
- Kamera Parkimi
- Drita Bi-Xenon/LED/Mjegulle
- Sensor Ditash/Shiu/Gomash
- Pasqyra Elektrike
- Timon Multifunksional
-Dokumenta dhe Siguracion te paguara deri ne tetor 2022
-Siguracion Full miniKasko deri ne Tetor 2022
-Xhama te zi (mbrapa)
- Goma te reja, te sapo nderruara
-Impianti gazit me 3 viet Garanci (i sapo vendosur) (Star Gas)
-Sherbimet e sapo bera
-Cmimi i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1393
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696954503

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione