Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 30 2023 10:05

2009 VW Volkswagen Tiguan 4Motion

EUR

Publikuar: Mar 30 10:05
Shikime: 17248
2009 VW Tiguan 2.0 TSI 4Motion
- Kambio automatike
- 4x4
- 150k ✅
- Tavan xhami panoramik
- Frena dore elektrike
- AUTO HOLD
- Pilot automatik
- CD/DVD, AUX, MP3, Bluetooth
- Komanda ne timon

Ne gjendje perfekte, i gatshem per cdo prove

CMIMI: 7,500€

Nr cel: 0698356996
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
17248
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione