Publikuar: Sht 29 2023 01:35

VW TIGUAN 2.0 TSI, 4Motion, Viti 2014

EUR

Publikuar: Sht 29 01:35
Shikime: 52
 133.500 km
 Motorri 2.0 TSI, Benzine (Bëhet 100 % me gaz)
 Kambio automatike
 4 Motion (4 goma aktive në lëvizje)
 Tavan xhami, panoramik
 Sedilje lëkure me ngrohje
 Navigator i madh me bluetooth, CD/DVD, Aux, MP3
 Komanda ne timon
 Pilot automatik, Ndezje me pult ne distance
MAKINA E SAPO ARDHUR, NË
GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, ME TË GJITHA DOKUMENTAT E PAGUARA PËR NJË VIT, DHE GATËSHME PËR ÇDO LLOJ KONTROLLI.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695231835

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione