Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 02 2023 06:06 Tani jeni duke parë: 2

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI BLUEMOTION MANUAL 2012

EUR

Publikuar: Dhj 02 06:06
Shikime: 3374
Tani jeni duke parë: 2
VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 NAFT BLUEMOTION
VITI 2012
KAMBJO MANUALE 6 MARSHA
KOMANDA NE TIMON
PILOT AUTOMATIK
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
NAVIGATOR
SERDILJE RROBE ME NGROHJE
SISTEM VETPARKIMI
SENSOR PARKIMI
GANXHE RIMORKIMI
E sapo ardhur me dogane te perdorur gati per targa,goma te reja,ne super gjendje.
CMIMI 10900 euro
0688242790
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Auto Astiri

Auto Astiri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3374
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione