Publikuar: Jan 31 2023 05:55

Toursn

EUR

Publikuar: Jan 31 05:55
Shikime: 2
Volkswagen Touran 2.0 tdi ne gjendje perfekte si nga ana mekanike ashtu dhe xhenerike.
Makina posedon:
✅7 vende fabrikisht
✅xhama te zinj origjinal
✅sedilje me ngrohje
✅clima dual zone, limitator shpejtesie,
✅ 4 goma te reja gjithashtu edhe nje pale disqe rezerve origjinale
✅vaj filtra te sapo nderruara
✅targa te sapo prera
✅ navi, kamer parkimi
✅gome rezerve, krik xhiromakine
✅viti 2007
✅letrat e sapo prera
‼️cmimi 6500€ pak i diskutueshem‼️
KONTAKT: 0672167773
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672167773

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione