Publikuar: Sht 27 2023 01:20

Tiguan premium

EUR

Publikuar: Sht 27 01:20
Shikime: 85
🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂Tiguan premium
✅Motorri: 2.0
✅4 motion(4x4)
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 170 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para
◾️Sendilje me levizje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi
◾️Fenere afs me larje
◾️Klima me 2 zona
◾️panorama
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth

📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga
ju.
💶Cmimi: 11900 €
📞Tel: 0695005009
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
85
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695005009

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione