Publikuar: Korr 29 2023 11:58

SHİTET VW ARTEON R LİNE 2018

EUR

Publikuar: Korr 29 11:58
Shikime: 32
SHİTET VW ARTEON NE GJENDJE PERFEKTE !!
VİTİ 2018
KM 165.000 ORİGJİNALE ME GARANCİ,TE GJİTHA SHERBİMET E KRYER NE KOHE TEK KONCESİONAR PORSHCE ALBANİA
NAFTE 2.0TDİ SHUM İ SHPEJT DHE EKONOMİK
SENDİLJET ELEKTRİKE ME NGROFJE LEKUR&KAMOSH R LİNE
HEAD UP DİSPLAY
START&STOP
KAMJO AUTOMATİK
TAVAN XHAMİ E TJERR......
CMİMİ SHUM PAK İ DİSKUTUESHEM AFER MAKİNES.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
32
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355672030600

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione