Publikuar: Maj 29 2023 11:04

Shitet Tiguan 2012 Full Option me tavan xhami 13,000€

EUR

Publikuar: Maj 29 11:04
Shikime: 1
Shitet Tiguan 2012 me te gjitha sherbimet e bera.

Makina ka:
2 celesa dhe gomat maksimumi 1 muaj perdorim kane. Nuk kisha ndermend ta shisje prandaj sapo i kam bere te gjitha sherbimet edhe gomat.

Eshte full option me:
Drita xenon
Tavane xhami
pasqyra me ngrohje
te 4 xhama elektrik
dhe te gjitha opsionet e tjera qe vijne me bluemotion

Ne Shqiperi vetem une e kam pasur makinen.

Shitet sepse kam ikur jasht shqiperie. Per cdo pyetje ju lutem me shkruani ne whatsapp +447587706828
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione