Publikuar: Maj 20 2023 05:06

Okazion urgjent!

EUR

Publikuar: Maj 20 05:06
Shikime: 7
Makine familjare dhe per pune, e perdorur nga familjare. Kolaudimi, taksat dhe siguracion te paguara deri ne Maj 2024.

Motorr 1.9 nafte, sedilje me ngrohje, kondicioner, Airbag, ABS, etj. Kilometrat reale (240 mije), makina ka rreth 5 vjet qe perdoret ne Shqiperi.

Cmimi eshte 3000 euro i padiskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione