Publikuar: Jan 04 2023 02:53

OKAZION!!! SHITET VW Cadi gjendje perfekte (vetem 1 pronar)

EUR

Publikuar: Jan 04 02:53
Shikime: 2
Makina eshte blere ne perfaqesine e Volksvagen ne shqiperi dhe eshte perdorur vetem nga nje pronar, ka bere sherbime te rregullta gjate gjithe kohes, qellimi i makines ka qene per perdorim familjar, nuk ka histori aksidentesh, Makina ka motorr 1,9 SDI nafte eshte nga motorrat me ekononik qe ka volkswagen.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione