Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 02 2023 09:12

MAXUS EV30,2023 pure electric 19USD FOB SHANGHAI

EUR

Publikuar: Sht 02 09:12
Shikime: 11
MAXUS EV30,2022
Gjendje shanghai

MINIMUMI POROSISE 2 COP

MAXUS EV30,2022 pure electric intelligent logistics expert long axis GuoXuan
Parameter
Class:Mini van
Fuel type: BEV
Range: 302
Quick Charge: 0.75(H)
Quick Charge capacity80%
Slow Charge: 6.6(H)
Max power:70kW
Max torque:200N.m
Motor:95(Ps)
L*W*H5090*1780*1910(mm)
Body type: truck
Max speed: 80km/h
Wheelbase: 3285(mm)
Body structure: truck
Door: 4
Seat: 2
curb weight: 1550kg
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power(kW):70
Total torque(N.m):200
Motor qty: Single
Motor position: Front
Battery type: Lithium iron phosphate battery
Battery energy(kWh): 41.93
Chassis steering
Drive type: FF
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type: Plate spring
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front brake: disc
Rear brake: drum-type
Front tire: 185/65 R15
Rear tire: 185/65 R15
Active/passive safety
Seatbelt warning: Driver
ABS●
EBD/CBC)●(EBA/BAS/BA)●
Assistance
Front / rear parking radar: ●rear
External / anti-theft configuration
Rim material●steel
Form of side sliding door●Right hand (manual)
Center console lock●
Remote●Remote key
Interior
Steering wheel material: Plastic
Driving computer display:monochrome
Seat
Seat material: Textile
Driver seat adjustment: backrest adjustment
Front passenger seat adjustment : backrest adjustment
Multimedia
Bluetooth call●
Media/charging port●USB
Lighting
Low beam: halogen
High beam: halogen
Headlamp brightness adjustment●
Glass/rearview mirror
Front/rear electric window: Front ●
A/C
Temperature control: Manual air conditioner

preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione