Publikuar: Jan 11 2021 12:11

Furgon Wolswagen LT

EUR

Publikuar: Jan 11 12:11
Shikime: 2
shitet furgon Wolkswagen. Viti prodhimit 2001. vende 20. kambio manuale. gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
Letra te sapo bera
Mundësi ndrrimi me furgon Sprinter 8+1 me targa te verdha
Çmimi I diskutueshem
0684726984
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684726984

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione