Publikuar: Qer 01 2023 09:54

Tiguan 2.0 TDI 2013

EUR

Publikuar: Qer 01 09:54
Shikime: 3
▪️SHITET⤵️ ✅Volkswagen Tiguan 2013 ✅2.0 TDI (BlueMotion) ✅Kambio Automatike (Dsg) ✅240.000km ✅4Motion ✅Ndezje me buton Start/Stop ✅Fiket ndizet ne semafora ✅Auto Hold ✅Sallon lekure shume i mirmbajtur ✅Sendiljet elektrike ✅Sendiljet me ngrohje ✅Navigator me touch ✅Klima me dy zona ✅Komanda ne timon ✅Sensor parkimi para/mbrapa ✅Kamera ✅Xhama te zi ✅Disqe alumini ✅Pasqyrat elektrike me palosje ✅Fener Stopa led (feneri kthehet sipas kthesave) ✅Sensor shiu ✅Larje feneresh ✅Xhamat te 4 elektrik ✅Tavolina mbrapa ✅CDPlayer, Aux, Radio, Dvd ✅Media, Phone.. ✅Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shume e paster Cmimi:12.000 i diskutueshem ↪Cel: 069 264 5814
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692645814
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione