Publikuar: Sht 24 2023 05:37

Sharan 1.8 Benzin Gaz 2006

EUR

Publikuar: Sht 24 05:37
Shikime: 1
Makina sapo ka ardhur nga Zvicra Benzin Dogan te paguar gati per targa . Impjanti gazit i sapo vendosur 540 euro . Disponon: Klima , Esp , Pilot automatik , xhamat te zinj origjinal , xhamat elektrik para dhe mbrapa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692283920

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione