Publikuar: Pri 03 2021 01:06

VW Polo benzin 2001

EUR

Publikuar: Pri 03 01:06
Shikime: 2
Volkswagen Polo 2001
Motorr 1.4, benzinë,
Ekonomike,
Shumë e pastër dhe e mirëmbajtur,
Është perfekte për ata që duan një makinë të thjeshtë që nuk harxhon shumë dhe që nuk ka asnjë problem.
Ndizet shumë mirë, merr shpejtësi shpejt, i ka të gjitha në rregull. Së fundmi e kam kontrolluar në servis dhe nuk ka asnjë problem. Në 25 mars i kam ndërruar vajin, filtrat e vajit dhe benzinës. Letrat i ka deri në fund të 2021. Nuk ka ndryshk nga poshtë.
Për t'a parë dhe provuar makinën se si funksionon më telefononi. Gati për prova, nëse dëshironi çojeni në cilin servis të doni për t'a shikuar.
Më duhet t'a shes urgjent për arsye se do largohem nga Shqipëria dhe asnjë në familjen time nuk e përdor dot.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695365627

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione