Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 12 2023 10:33

2020 VW VOLKSWAGEN TIGUAN 7 VENDE 47KM ✅ BLERJE ME KESTE

EUR

Publikuar: Maj 12 10:33
Shikime: 108
🔥2020 VW TIGUAN SE🔥47k km✅
❗️MUNDESI BLERJE ME KESTE❗️
- Motorri 2.0 Benzine shum ekonomik dhe i konvertueshem ne 100% gaz
- Kambio automatike
- 7 vende
- Versioni SE i kompletuar me opsione
- Interior Lekure
- Navigator i madh me touch screen
- Kamera parkimi dhe anesore
- Sistem vete frenimi ne rast rreziku
- Blind Spot Assist (trekendesha ne pasqyre)
- Engine Start Stop
- Keyless Go (hapje, mbyllje, ndezje pa celes)
- Fikje ne trafik
- Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink
- Bluetooth, CD/DVD, USB, AUX
- Komanda ne timon
- Sedile me ngrohje dhe elektrike
- Klima Bi Zonale
- Karikues wireless per telefonin
- Drita LED
- Forward Collision Warning
- Autonomous Emergency Braking
- Front Assist
- Hill Hold Control
- Pilot Automatik
- Frena Dore Elektrike

CMIMI: 25,000€

Nr cel: 0696568888
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
108
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione