Publikuar: Sht 04 2019 09:30

SHITET

EUR

Publikuar: Sht 04 09:30
Shikime: 2
Shitet Çmimi 4 800 EUR Kategoria Makina Viti: 2007 Transmetuesi: Manuale Kilometrazha:240000 Km Karburanti:Naftë Targa:Huaja Prodhuesi VW Volkswagen Modeli :Touran Ngjyra E hirit Struktura e veturës : Minivan Makina e sapo ardhe nga Gjermania - Motor nafte 2.0 TDI - 5 vende - Klima tronic me 2 zona - Xhamat dhe pasqyrat elektrike - ABS - ESP -Sensor parkingu- Dritat Kseno Bi/kseno - Kompiuter bordi - Radio cd mp3 origjinale - Mbyllje qendrore 2 celesa - Goma te reja - Disqe Alumini - Gjendja motorike e xhenerike e shkelqyer me liber sherbimi -Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera (Rrip Motorri te nderruar Kit, Vaj Filtra te Nderruara, Disqe te reja, Goma te reja, Tamburo dhe Ferrota te reja). Makina ka 240000 km origjinale. E gatshme per cdo lloj prove. Makina eshte shume e paster nga ana estetike,tapiceris.Me dogan te paguar e gateshme per targim. Cmimi i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685001982

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione