Publikuar: Sht 23 2023 06:44

Makina me Qera Shtat Vendeshe

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 23 06:44
Shikime: 27
Japim me qera makina te llojeve te ndryshme, makina shtate vendeshe, makina ekonomike Cmime konkuruese duke filluar me 17 Euro dita ne fartesi te makines dhe diteve te perdorimit.Makinat merren +3 dite,Adresa rr Elbasanit siper fakultetit ekonomik.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686286775

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione