Publikuar: Sht 30 2023 10:25

Makina me Qera "ORA"

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 30 10:25
Shikime: 28
Makina Me Qera "ORA"
Japim makina me qira te llojeve te ndryshme .
Ekonomike , lluksi , automatike manuale nafte dhe benzinë .
Makina 7 Vendeshe ,Makina me Siguracion Kasko etj
Çmimet me konkuruese ne treg duke filluar me 15 euro dita ne vartesi te makines qe zgjedhni dhe diteve te perdorimit.Makinat merren +3 dite
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699900232

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione