Published: Nën 04 2018 04:55

VW Passat Naft 2.0 Shitet-Mundesi Nderimi

Published: Nën 04 04:55
Views: 125
Shitet Volkswagen Passat 2.0 naft kambio manuale viti i prodhimit 2007 me injator bosch. Makina eshte ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike , makines sapo i jan ber vaj filtra 4 goma te reja dhe te gjitha sherbimet e tjera. Klima bizonale , makina eshte e sapoardhur ne shqiperi , eshte shum e paster si makin dhe e perdorur vetem nga dy persona . Makina ka 205.000 km origjinale cmimi i diskutueshem . Dhe mundesi nderimi , per me shum informacione kontaktoni ne nr. e telefonit 0698989901 .
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
125
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0698989901

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information