W Passat sw viti 2008, automat, 2.0 TDI, 5700 €

5 700 EUR

Shitet nga: makina albani Dje 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet W Passat sw viti "dhjetor 2008", automat+nderrim marshi ne timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 230.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, tapiceri kamosh+lëkure ngjyrë bezhë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 16", goma 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, frena elektrike, sensor drite dhe shiu, kit faze/vaj/filtra/tamburo/ferrota te saponderruar, dy pulte me inoks, taksa/siguracion deri 15 qershor 2022. Shitet për arsye emigrimi. Cmimi : 5700 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.
Cel. : 0673894604
makina albani
  Online
0673894604


WhatsApp:
0673894604
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione