Published: Korr 13 2018 12:02

VW Passat dizel

EUR

Published: Korr 13 12:02
Views: 7
Shes passat te vitit 2003
Targa shqipetare makina esht shum e paster dhe shum e shpejt eshte t(DI) te kuqe me 6 marshe + R = 7 marshe makina ka tapiceri ngjyr kaf siq esht ne foto makina ka 1 vit e perdorur ne shqiperi pasi ka ardhur nga zvicra ne gjendje shum shum te mir motorrike dhe gjenerike pa asnje defekt me te vogel dhe asnje gervishtje . Xhama te zi origjinal fabrike full option ....cmimi pak i diskutueshem. vetem te bleres serioz ju lutem !..
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0686840080

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information