VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class Sot 19:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 9 990 EUR
S H I T U R ..... 4 200 EUR
S H I T U R ..... 12 990 EUR
S H I T U R ..... 6 990 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VOLKSWAGEN PASSAT
✅MODEL 2008
✅MOTORRI 1.9 NAFTE
✅KAMBIO MANUALE
✅KM 192.000 ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : SENSOR PARKINGU - KLIMA - CD - ESP - SEDILJE ELEMTRIKE- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - PILOT AUTOMATIK - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 5290 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/


AUDI A3 , A4 , A5 , A6 , A7 , A8 , Q5 , Q7 , Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4
VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER
FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO , SPACE STAR - NISSAN ALTIMA , MICRA , ALMERA , QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607
RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , KANGOO , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU , SUZUKI , SKODA - TOYOTA YARIS , RAV4 , COROLLA , AURIS , IQ
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 5 200 EUR
S H I T U R ..... 5 200 EUR
S H I T U R ..... 3 400 EUR
CITROEN C3 , 2005 , NAFTE 1.4 , K.AUTOMATIKE, 3 490 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione