VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 4990 EURO

4 990 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Class Dje 22:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Class
TOYOTA AYGO, 2008, AUTOMATIKE , ME 126.000 KM, ME DOGANE 3 690 EUR
S H I T U R ..... 3 490 EUR
S H I T U R ..... 7 200 EUR
S H I T U R ..... 4 590 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VOLKSWAGEN PASSAT
✅MODEL 2008
✅MOTORRI 1.9 NAFTE
✅KAMBIO MANUALE
✅KM 192.000 ME LIBER SHERBIMESH
✅OPSIONET : SENSOR PARKINGU - KLIMA - CD - ESP - SEDILJE ELEMTRIKE- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - PILOT AUTOMATIK - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELSA ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MAKINA ESHTE BLERE NE SALLON.
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅CMIMI 4990 EURO
✅INFO : 0692765740
PER ME SHUME INFO NE FACEBOOK :
https://www.facebook.com/AutoclassTirana/
DHE INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/auto__class/
Auto Class
AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000. NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Karl Gega, afer bulevardit te ri Tregoje në hartë
0692765740
Auto Class
  Online
0692765740
Leaflet
Auto Class
S H I T U R ..... 3 200 EUR
FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE 7 790 EUR
BMW X3💥 2007 , AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE ,LEKURE BEZH 7 500 EUR
S H I T U R ..... 6 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione