Publikuar: Sht 27 2022 10:12

PASSAT CC 2.0 TSI R LINE

EUR

Publikuar: Sht 27 10:12
Shikime: 11
-MOTORR 2.0 TSI BENZINE 264 HP
-KAMBIO AUTOMAT 7G DSG
-PRODHIM 04/2011
-NGJYRE CANDY WHITE
-HARXHON MESATARISHT 7,0 L/100 KM
-CLIMA BI-ZONALE
-5 VENDE
-START STOP KEYLESS
-KAMERA PARKIMI
-SENSOR PARKIMI
-SENSOR SHIU
-TIMON R LINE ME KOMANDA F1
-AUTO PILOT
-FULL NAVI PROGRAM
-TUCH SCREAN BORD
-SUSPECION SPORTIV
-SALLON INDIVIDUAL R LINE LEKURE I ZI
-SENDILJE ME LEVIZJE ELEKTRIKE
-BAXHA PANORAMIKE
-PASQYRA ELEKTRIKE DHE NXEHJE PER THARJEN NE SHI
-2 CELESA
-DISQE 19 ME POROSI
-MARMITA SPORTIVE ME POROSI
-ME HISTORIK TE SHERBIMEVE
-LETRA TE PAGUARA

-MJETI ESHTE FULL OPTION I ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SUPER TE MIRE, I SHPEJTE DHE MUND TE KONVERTOHET NE GAZ

-CMIMI 9000€

-CEL 0674033773
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
11
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0355674033773

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione