Vw Passat 2.0 tdi 2014 bluemotion

10 450 EUR

Shitet nga: Privat 17 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


⛔️⛔️Telefonata serioze nderrim vetem me mjet deri ne 2.000 - 3.500€ vlere⛔️⛔️

*VW Passat BLUEMOTION
* 2.0 Naft (Super Ekonomike)
*Kamjo Automat DSG
*Frenat e Dores me Buton,
*AUTO-HOLD
*Sensor Parkimi Para & Mbrapa
*Navigator origjinal
*Komando ne timon
*Pilot Automatik
*Sensor shiu
*Sensor dritash
*Sensor parkimi
*Sedilje me ngrohje + fryrje cfryje
* Sistem ECO START - STOP (fikje ndezje kurr ndalon makinen)
*Xhama te zinj
*Gomat 90% te reja
*Voice Control
*Prodhim Gjerman (EU) - JO KANADEZ
*I Gatshem per cdo lloj prove
*Privat

- Disponon 2 clesa funksional
Me dokumenta Shqiptare te paguara deri ne 2022, bashke me siguracion! Makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove! Mundesi nderrimi!

Cel:0693323083


*NDERROHET ( me nderrim ka cmim tjeter)


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione