Volkswagen Passat okazion 2010

0 EUR

Shitet nga: Anel Auto 16 Jan 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Volkswagen Pasat 2.0 TDI
Kambio Automat
Viti 2010
Gjendje Shkelqyer motorike Dhe Xhenerike
Disqe Alumini Goma 90% Sensor Parkimi Para Mbarapa Kompiuter Bordi Pilot Automatik Tapiceri Shum E Paster ETJ.
Mundesi Nderrimi
Anel Auto
0699972288
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione