Publikuar: Tet 15 2021 03:28

Shitet passat

EUR

Publikuar: Tet 15 03:28
Shikime: 17
Shitet passat tdi id me të kuqe,motorri 1.9 naft vit prodhimi fund 2003 fillim 2004 me letra të paguara deri në fund 4.12.2021.me timon anglez Makina ndodhet ne patos të fjerit dhe ësht në gjëndje shum të mir shitet pë arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684626435

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione