Publikuar: Mar 01 2022 06:34

okazion passat 2.0 bluemotion

EUR

Publikuar: Mar 01 06:34
Shikime: 68
✔ Marka,Modeli : Volkswagen Passat Bluemotion
makine eshte e ardhur nga gjermania
✔ Motorri : 2.0 bluemotion
✔ Viti : 2011
✔ Kambjo : automatik DSG
✔ Lenda Djegese : nafte 2.0
✔ Ngjyra : blu e erret
✔ Opsionet shtese :
-me letra te paguara
- 220.000 km te garantuara
-Drita bi-xenon me levizje sipas terrenit
-Me Te gjitha sherbimet te sapokryera
- opsionet Navi , autohold , Eco ( fiket ne semafor ) Start/Stop (ndizet pa celes)
timon multifunksional
sensore parkimi
Aux - Cd me karikator 6+1 - Sd Card - Bluetoth
Ska nevoj per asgje
makine shume e paster mrena dhe jashte
-Eshte ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar
0694855510
cmimi :8700 i diskutueshem


TAG:
Mercedes Benz W201 W202 W203 W204 W210 W211 W212 202 203 204 205 210 211 212 220 221 C 200 E S CLS CL CLK GLK ML CLASS BMW AUDI FORD VOLKSWAGEN
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
68
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694855510

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione