Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 07 2023 10:24

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL 🔥FULL OPTIONS🔥

EUR

Publikuar: Mar 07 10:24
Shikime: 6515
2012 Volkswagen Passat TDI SEL 🔥FULL OPTIONS🔥
- Motorri 2.0 Nafte
- 110k Milje ✅
- Kambio automatike DSG
- Versioni SEL me te gjitha opsionet qe permban ky model
- Interior lekure zeze me alcantara (kamosh)
- Navigator i madh me Bluetooth Audio, Memory Card, CD/DVD, MP3 USB Audio, AUX etj.
- Impjant muzike premium Fender
- Kamera te pasme parkimi
- Komanda ne timon
- Disqe 18
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me prekje pa celes)
- Ndezje nga larg me telekomande
- Pilot automatik
- Looku nga jasht me inokse
- Klima automatike elektronike
- Sedile me ngrohje, me memorje dhe elektrike

CMIMI: 9,500€

Nr cel: 0698356996
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
6515
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione