Publikuar: Mar 13 2018 06:03

VW Passat cc

EUR

Publikuar: Mar 13 06:03
Shikime: 1
Makina për ju ka qenë aktive në fushën e importit të automobilave nga tregu evropian.I gjithë procesi fillon me kontaktimin me ne për të na informuar për makinën që ju intereson. Komunikimi mund të bëhet me telefon ,Viber,Whatsapp,messenger https://www.facebook.com/autoveturaa/
1Gjëja e parë që bëjmë është të shohim nëse makina që ju intereson ka arsye për t'u importuar nga jashtë apo jo. Ne vendosim të importojmë një makinë për shkak se, për shembull, ai ka një çmim më të mirë ose sepse kemi më shumë besim në tregun evropian ose sepse makina për të cilën jemi të interesuar nuk është si pajisje apo si model
2 Pastaj, roli ynë është që të ju udhëzojë në zgjedhjen shitësi e duhur për tregun e automobilave. Makinë ju mund të gjeni ato, ose të zgjedhin nëpërmjet www.mobile.de, www.autoscout24.de apo ndonjë vend tjetër të vlefshëm makinë. Në zgjedhjen këtë rol të rëndësishëm ka luajtur me seriozitetin e kompanisë shitur makinën, e cila është baza e madhësisë së tij, gatishmëria për të na japin me informacionin që ne do të kërkojë dhe të pranojë apo jo kontrolle të cilat më pas ne synojmë për të paraqitur makinën.
3. Pagesa e automjetit kryhet në mënyrë interkonekutive drejtpërdrejt nga blerësi tek shitësi sipas procedurave ligjore formale pas një kontrate të hartuar nga shitësi.!!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione