Publikuar: Maj 10 2023 11:33

Volkswagen Passat 2.0 TDI

EUR

Publikuar: Maj 10 11:33
Shikime: 7
Volkswagen Passat 2.0 TDI
• Viti :2013
• Kilometra : 226.000
• Motorr : 2.0
• Karburanti : Nafte

Pershkrimi :
• Baxho xhami
• City Warning ( frenon vet )
• Navi me touch
• Sedilje me ngrohje para
• Keyless GO
• Bluetooth
• Aux
• Klima bizonale
• Kamer parkimi
• Xhamat e zinj me license etj...

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer , te gjitha sherbimet e bera , ska nevoje per asnje sherbim , e gatshme per cadolloj prove , me targa dhe letra per 1 vit

💥 Cmimi : 11.000 € 💶 i diskutueshem

📍Per me shum info : 📞 +355 69 368 3696
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693683696

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione