Publikuar: Sht 22 2021 03:35

Shitet Urgjent .W Passat sw viti " 2008",

EUR

Publikuar: Sht 22 03:35
Shikime: 2
Shitet W Passat sw viti " 2008", automat+nderrim marshi ne timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë ulliri e mbyllur-shumë i bukur, 176.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, xhama elektrike të zinj, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi para-prapa, tapiceri kamosh+lëkure ngjyrë bezhë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 16", , në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, frena elektrike, sensor drite dhe shiu, kit faze/vaj/filtra/tamburo/ferrota te saponderruar, dy pulte me inoks, taksa/siguracion paguara per i vit. Shitet për arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695148533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione