Publikuar: Tet 02 2021 07:46

✅ Shitet Urgjent ✅ ( passat 2008 full )

EUR

Publikuar: Tet 02 07:46
Shikime: 2
Passat 2.0 Tdi Fundi vitit 2008
Automat DSG 6+1 Marsha
E Ardhur nga gjermania dhe Targur,,175.000 km origjinale
Ne gjendje Shume te mire Motorrike, Xhenerike dhe Estetike...
E gatshme Per cdo lloj prove...
Xhama te Zinj me Lishence 5 Vjet
Sensor Parkimi para mbrapa,sensor pasqyre,shiu etj..
Kasetafol me lidhje bluetooth..
Te Gjith Xhamat Elektrik
Serdile Elektrike
Hapje Mbyllje Xhamash me Pult
Fenere me Lupa
Klima Bizonale
Mbyllje Qendrore Me Pult
Disqe Alumin
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695148533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione