Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 25 2023 09:29

2012 VW VOLKSWAGEN PASSAT 2.5 🔥SEL FULL OPTIONS🔥

Publikuar: Maj 25 09:29
Shikime: 31
2012 VW PASSAT 2.5 🔥SEL FULL OPTIONS🔥
Motorri 2.5 Benzine i konvertueshem ne 100% gaz
- 167k ✅
- Kambio automatike
- Versioni SEL me te gjitha opsionet qe permban ky model
- Interior lekure bezhe me alcantara (kamosh)
- Navigator i madh me Bluetooth Audio, Memory Card, CD/DVD, MP3 USB Audio, AUX etj.
- Impjant muzike premium Fender
- Kamera te pasme parkimi
- Komanda ne timon
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me prekje pa celes)
- Ndezje nga larg me telekomande
- Pilot automatik
- Looku nga jasht me inokse
- Klima automatike elektronike
- Sedile me ngrohje, me memorje dhe elektrike


Nr cel: 0696568888
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
31
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione