Publikuar: Korr 14 2018 04:10

Golf 4 1990 cc Naftë

EUR

Publikuar: Korr 14 04:10
Shikime: 1
Vendo Golf 4 , me portabagazh në gjendje të shkëlqyer ,Konsumim minimal 16 km me 1 litër ,,Vaji ndërohet 13 000 km dhe nuk ka nevojë të shtohet ..Çdo gjë funksionon shkëlqyeshëm .I gatshëm për çdo provë .Çmimi pak i diskutueshëm .Jo telefonata humbje kohe.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione